Vishay/BCcomponents A332M15X7RK5UAA
A332M15X7RK5UAA picture photo
Mfg. Part Number
A332M15X7RK5UAA
Brief Description
CAP CER 3300PF 200V X7R AXIAL
Datasheet Download
A332M15X7RK5UAA.pdf
Availability of A332M15X7RK5UAA
QUANTITY
A332M15X7RK5UAA Order Process
Ship out your order
Specifications of A332M15X7RK5UAA
Internal Part NumberEIS-A332M15X7RK5UAA
PackagingTape & Box (TB)
Capacitance3300pF
Tolerance±20%
Voltage - Rated200V
Temperature CoefficientX7R
Mounting TypeThrough Hole
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / CaseAxial
Size / Dimension0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A332M15X7RK5UAA
Related LinksA332M15, A332M15X7RK5UAA Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
A332M15X7RK5UAA Details Description
Related parts for A332M15X7RK5UAA
CABLE SCSI3 INT 8XDB68 1.6M datasheet.pdf
TERM MULTISENSOR DLI 2.5 WM datasheet.pdf
SENSOR PRESS GAUGE +15.0PSI datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 7.5NS 100TQFP datasheet.pdf
LED 5MM GRN PNL MNT WATER PROOF datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CERAMIC MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 1A AXIAL datasheet.pdf
LED RED 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 10A SYNC datasheet.pdf