Microsemi SoC A3PN125-ZVQ100
A3PN125-ZVQ100 picture photo
Mfg. Part Number
A3PN125-ZVQ100
Datasheet Download
A3PN125-ZVQ100.pdf
Availability of A3PN125-ZVQ100
QUANTITY
A3PN125-ZVQ100 Order Process
Ship out your order
Specifications of A3PN125-ZVQ100
Internal Part NumberEIS-A3PN125-ZVQ100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLIGLOO/ProASIC3 nano Z Families 03/Aug/2015
Number of Gates125000
Voltage - Supply1.425 V ~ 1.575 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 70°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A3PN125-ZVQ100
Related LinksA3PN125, A3PN125-ZVQ100 Datasheet, Microsemi SoC Distributor
A3PN125-ZVQ100 Details Description
Related parts for A3PN125-ZVQ100
CABLE USB V1.1 EXTENSION 3M datasheet.pdf
IC MPU/WATCHDG 23-47MS SOT23-6 datasheet.pdf
RES 3.74K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 121 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 23.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 610MA 750 MOHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
Connector Receptacle 56 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DSUB SCKT RR RELEASE CNTCT datasheet.pdf
CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf