Microsemi SoC A3PN250-ZVQG100I
A3PN250-ZVQG100I picture photo
Mfg. Part Number
A3PN250-ZVQG100I
Datasheet Download
A3PN250-ZVQG100I.pdf
Availability of A3PN250-ZVQG100I
QUANTITY
A3PN250-ZVQG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of A3PN250-ZVQG100I
Internal Part NumberEIS-A3PN250-ZVQG100I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Number of Gates250000
Voltage - Supply1.425 V ~ 1.575 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A3PN250-ZVQG100I
Related LinksA3PN250-, A3PN250-ZVQG100I Datasheet, Microsemi SoC Distributor
A3PN250-ZVQG100I Details Description
Related parts for A3PN250-ZVQG100I
RES SMD 1.07K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 6.2A TO-247 datasheet.pdf
IC LIU DS3/E3/STS-1 144-CSBGA datasheet.pdf
RES SMD 698K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IGBT 1200V 610A 2080W D3 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5MM datasheet.pdf
SCR 400V 520A TO-118 datasheet.pdf
CAP CER 130PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf