Microchip Technology AC164321
AC164321 picture photo
Mfg. Part Number
AC164321
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
MODULE SKT 6L PM3 SOT23
Datasheet Download
AC164321.pdf
Availability of AC164321
QUANTITY
AC164321 Order Process
Ship out your order
Specifications of AC164321
Internal Part NumberEIS-AC164321
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingLabel and Packing Changes 23/Sep/2015
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module SOT-23-6
For Use With/Related ProductsMPLAB® PM3
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AC164321
Related LinksAC16, AC164321 Datasheet, Microchip Technology Distributor
AC164321 Details Description
Related parts for AC164321
IC CONTROLLR PC CARD IND 209-BGA datasheet.pdf
WIRE MARKER B/W .16-.39"250PC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 21K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
LED SPACER 5MM T-1-3/4 BLK 22MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V LVPECL 20PPM 3.2X5 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS INLINE SKT datasheet.pdf