Amphenol Industrial ACA3100E18-19SB
ACA3100E18-19SB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100E18-19SB
Brief Description
ACB 10C 10#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100E18-19SB.pdf
Availability of ACA3100E18-19SB
QUANTITY
ACA3100E18-19SB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100E18-19SB
Internal Part NumberEIS-ACA3100E18-19SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100E18-19SB
Related LinksACA3100, ACA3100E18-19SB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100E18-19SB Details Description
Related parts for ACA3100E18-19SB
VERT PF REC PWRBLADE datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 466MA 1.96 OHM datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 9A 125V datasheet.pdf
RES SMD 73.2 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
VARISTOR 23V 100A DISC 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 25V X8R 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf