Amphenol Industrial ACA3100E22-9SWB
ACA3100E22-9SWB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100E22-9SWB
Brief Description
ACB 3C 3#12 SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100E22-9SWB.pdf
Availability of ACA3100E22-9SWB
QUANTITY
ACA3100E22-9SWB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100E22-9SWB
Internal Part NumberEIS-ACA3100E22-9SWB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100E22-9SWB
Related LinksACA3100, ACA3100E22-9SWB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100E22-9SWB Details Description
Related parts for ACA3100E22-9SWB
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
IC CROSSPOINT SWITCH 4X4 16DIP datasheet.pdf
SENS HALL EFFECT LTCH DGTL SOT89 datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 18POS datasheet.pdf
TAPE VHB ADHSV TRANSFER 12"X5YD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
RES 3.65 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 191K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 5W T18 datasheet.pdf
Connector Socket 44 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP TANT POLY 22UF 10V 1411 datasheet.pdf
RES SMD 2.55K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf