Amphenol Industrial ACA3100E36-10SBXF80F0
ACA3100E36-10SBXF80F0 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100E36-10SBXF80F0
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
ACB 48C 48#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100E36-10SBXF80F0.pdf
Availability of ACA3100E36-10SBXF80F0
QUANTITY
ACA3100E36-10SBXF80F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100E36-10SBXF80F0
Internal Part NumberEIS-ACA3100E36-10SBXF80F0
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100E36-10SBXF80F0
Related LinksACA3100E36, ACA3100E36-10SBXF80F0 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100E36-10SBXF80F0 Details Description
Related parts for ACA3100E36-10SBXF80F0
IDC CABLE - MSC60A/MC60F/MSC60A datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA datasheet.pdf
RES SMD 44.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FUSE 400A 600V T-LAG CLASS J datasheet.pdf
RES SMD 26.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES ARRAY 6 RES 47K OHM 7SIP datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 60"L X 10"W datasheet.pdf
RES SMD 61.9KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DP3T 500MA 125V datasheet.pdf
MOSFET N-CH 400V 3.9A TO252 datasheet.pdf
POWER MOD 3PH BRIDGE 55A MTK datasheet.pdf