Amphenol Industrial ACA3100F10SL-3PB
ACA3100F10SL-3PB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100F10SL-3PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
ACB 3C 3#16S PIN RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100F10SL-3PB.pdf
Availability of ACA3100F10SL-3PB
QUANTITY
ACA3100F10SL-3PB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100F10SL-3PB
Internal Part NumberEIS-ACA3100F10SL-3PB
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100F10SL-3PB
Related LinksACA3100F, ACA3100F10SL-3PB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100F10SL-3PB Details Description
Related parts for ACA3100F10SL-3PB
XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES SMD 11.8 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV 4CH TRANS 16-DIP datasheet.pdf
CAP FILM 3900PF 5% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
RES 9.53K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CABLE .141 N TYPE PLUG-PLUG 10" datasheet.pdf
RES 35.7K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
WEB THIN CLIENT UPGRD (32-64) datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf