Amphenol Industrial ACA3100F20-29PB
ACA3100F20-29PB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100F20-29PB
Brief Description
ACB 17C 17#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100F20-29PB.pdf
Availability of ACA3100F20-29PB
QUANTITY
ACA3100F20-29PB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100F20-29PB
Internal Part NumberEIS-ACA3100F20-29PB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100F20-29PB
Related LinksACA3100, ACA3100F20-29PB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100F20-29PB Details Description
Related parts for ACA3100F20-29PB
TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
RES SMD 121K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
IC OSC SILICON PROG 6-DFN datasheet.pdf
RES SMD 39 OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 11 OHM 1% 30W datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeA 2.0 4 Position Through Hole, Vertical datasheet.pdf