Amphenol Industrial ACA3100G12S-3SB
ACA3100G12S-3SB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100G12S-3SB
Brief Description
ACB 2C 2#16S SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100G12S-3SB.pdf
Availability of ACA3100G12S-3SB
QUANTITY
ACA3100G12S-3SB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100G12S-3SB
Internal Part NumberEIS-ACA3100G12S-3SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100G12S-3SB
Related LinksACA3100, ACA3100G12S-3SB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100G12S-3SB Details Description
Related parts for ACA3100G12S-3SB
IC PFC CTRL CRM/TRANSITION 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.7 OHM 10.5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 42.2K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 61.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 447MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
PWR 2X2 HDR datasheet.pdf
COMBO-D 25W3 SOD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 80A TO262-3 datasheet.pdf