Amphenol Industrial ACA3100R14S-1SBF80
ACA3100R14S-1SBF80 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100R14S-1SBF80
Brief Description
ACB 3C 3#16S SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100R14S-1SBF80.pdf
Availability of ACA3100R14S-1SBF80
QUANTITY
ACA3100R14S-1SBF80 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100R14S-1SBF80
Internal Part NumberEIS-ACA3100R14S-1SBF80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100R14S-1SBF80
Related LinksACA3100R1, ACA3100R14S-1SBF80 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100R14S-1SBF80 Details Description
Related parts for ACA3100R14S-1SBF80
LED 7SEG 2.3" SGL 585NM YELLOW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG BCK ADJ 0.3A SYNC SOT23-5 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 15A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA3070 23MM WHT datasheet.pdf
VGA + AUDIO OVER CAT5 EXTENDER datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf