Amphenol Industrial ACA3101E18-1PBF80
ACA3101E18-1PBF80 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3101E18-1PBF80
Brief Description
ACB 10C 10#16 PIN RECP LINE
Datasheet Download
ACA3101E18-1PBF80.pdf
Availability of ACA3101E18-1PBF80
QUANTITY
ACA3101E18-1PBF80 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3101E18-1PBF80
Internal Part NumberEIS-ACA3101E18-1PBF80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3101E18-1PBF80
Related LinksACA3101E, ACA3101E18-1PBF80 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3101E18-1PBF80 Details Description
Related parts for ACA3101E18-1PBF80
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 6-DIP datasheet.pdf
CABLE D-SUB-AMN09B/AE09G/AFN09B datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ/3.3V 225MA 8SOIC datasheet.pdf
FILTER BALUN MATCH 3.4-3.6GHZ datasheet.pdf
RES 42.2 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1.5A 8DFN datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT datasheet.pdf
Crystal 40.0000MHz 20ppm 12pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf