Amphenol Industrial ACA3101F10SL-3PB
ACA3101F10SL-3PB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3101F10SL-3PB
Brief Description
ACB 3C 3#16S PIN RECP LINE
Datasheet Download
ACA3101F10SL-3PB.pdf
Availability of ACA3101F10SL-3PB
QUANTITY
ACA3101F10SL-3PB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3101F10SL-3PB
Internal Part NumberEIS-ACA3101F10SL-3PB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3101F10SL-3PB
Related LinksACA3101F, ACA3101F10SL-3PB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3101F10SL-3PB Details Description
Related parts for ACA3101F10SL-3PB
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 0.21 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 220 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM M/M ON 28AWG 150MM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 62 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
Crystal 40.0000MHz 15ppm 12pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
6800UF 420V 76X146MM 85C 2000H datasheet.pdf
100UF 100V 15X30MM 85C 15000H datasheet.pdf