Amphenol Industrial ACA3102E16S-8SBF80
ACA3102E16S-8SBF80 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3102E16S-8SBF80
Brief Description
ACB 5C 5#16S SKT RECP BOX
Datasheet Download
ACA3102E16S-8SBF80.pdf
Availability of ACA3102E16S-8SBF80
QUANTITY
ACA3102E16S-8SBF80 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3102E16S-8SBF80
Internal Part NumberEIS-ACA3102E16S-8SBF80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3102E16S-8SBF80
Related LinksACA3102E1, ACA3102E16S-8SBF80 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3102E16S-8SBF80 Details Description
Related parts for ACA3102E16S-8SBF80
RES SMD 12.1K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC NVSRAM 1MBIT 70NS 34LPM datasheet.pdf
IC D/A CONV 12BIT R-R PAR 24SSOP datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 1/8-27 NPT 1-5V datasheet.pdf
CONN BOOT PROTECTIVE SIZE 1 BLK datasheet.pdf
RES SMD 13.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
RES 43.2 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN OUTER TERMINAL datasheet.pdf
DIODE STD REC 200A 1600V DO205AC datasheet.pdf