Amphenol Industrial ACA3102E24-22PBF80A232
ACA3102E24-22PBF80A232 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3102E24-22PBF80A232
Brief Description
ACB 4C 4#8 PIN RECP BOX
Datasheet Download
ACA3102E24-22PBF80A232.pdf
Availability of ACA3102E24-22PBF80A232
QUANTITY
ACA3102E24-22PBF80A232 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3102E24-22PBF80A232
Internal Part NumberEIS-ACA3102E24-22PBF80A232
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3102E24-22PBF80A232
Related LinksACA3102E24-, ACA3102E24-22PBF80A232 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3102E24-22PBF80A232 Details Description
Related parts for ACA3102E24-22PBF80A232
CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.95A 51 MOHM SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 34 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V P2H 0402 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT datasheet.pdf
WRITE-0N BOOK 1.0"X5.9" MARKER datasheet.pdf
RES SMD 73.2K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf