Amphenol Industrial ACA3102E24-28PBF80A232
ACA3102E24-28PBF80A232 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3102E24-28PBF80A232
Brief Description
ACB 24C 24#16 PIN RECP BOX
Datasheet Download
ACA3102E24-28PBF80A232.pdf
Availability of ACA3102E24-28PBF80A232
QUANTITY
ACA3102E24-28PBF80A232 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3102E24-28PBF80A232
Internal Part NumberEIS-ACA3102E24-28PBF80A232
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3102E24-28PBF80A232
Related LinksACA3102E24-, ACA3102E24-28PBF80A232 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3102E24-28PBF80A232 Details Description
Related parts for ACA3102E24-28PBF80A232
D-SUB CABLE - MFL25K/MC26G/X datasheet.pdf
TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 5MM HOR 10POS PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 8.06 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
SUBMINIATURE BASIC SWITCH datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 3W DO216AA datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
MOLDED PARTS datasheet.pdf
CAP FILM 0.6UF 5% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf