Amphenol Industrial ACA3102E28-11PBF80A232
ACA3102E28-11PBF80A232 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3102E28-11PBF80A232
Brief Description
ACB 22C 4#12 18#16 PIN RECP BO
Datasheet Download
ACA3102E28-11PBF80A232.pdf
Availability of ACA3102E28-11PBF80A232
QUANTITY
ACA3102E28-11PBF80A232 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3102E28-11PBF80A232
Internal Part NumberEIS-ACA3102E28-11PBF80A232
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3102E28-11PBF80A232
Related LinksACA3102E28-, ACA3102E28-11PBF80A232 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3102E28-11PBF80A232 Details Description
Related parts for ACA3102E28-11PBF80A232
IC Z8 12MHZ ROMLESS C40 40-DIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 500MW DO35 datasheet.pdf
MINI LATCH HSG BULKHEAD DR datasheet.pdf
IC SYNTHESIZR LVPECL/LVDS 64TQFP datasheet.pdf
IC ACCELEROMETER 3AXIS 2G 14-LGA datasheet.pdf
IC FPGA 532 I/O 780FBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS W/SKT BOX datasheet.pdf
RES 29.4K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
GASKET BECU 9.4X37.47MM datasheet.pdf
LABEL HEAT SHRINK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 13POS SKT datasheet.pdf