Amphenol Industrial ACA3102E28-15PB472
ACA3102E28-15PB472 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3102E28-15PB472
Brief Description
ACB 35C 35#16 PIN RECP BOX
Datasheet Download
ACA3102E28-15PB472.pdf
Availability of ACA3102E28-15PB472
QUANTITY
ACA3102E28-15PB472 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3102E28-15PB472
Internal Part NumberEIS-ACA3102E28-15PB472
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3102E28-15PB472
Related LinksACA3102E2, ACA3102E28-15PB472 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3102E28-15PB472 Details Description
Related parts for ACA3102E28-15PB472
DIODE SCHOTTKY 35V 10A TO220AC datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK DIV ISO 8SOIC datasheet.pdf
IC DRIVER HALF BRIDGE HV 8-DIP datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADR 58POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 25A ZERO PNL MNT datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPDT 1A SCREW datasheet.pdf
RES 21.5K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 3.05K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 229 TYPE D 16POS datasheet.pdf
CON SHARP 0.5MM 600 POWER PLUS datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS BOX MNT PIN datasheet.pdf