Amphenol Industrial ACA3102E28-15PBF80A232
ACA3102E28-15PBF80A232 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3102E28-15PBF80A232
Brief Description
ACB 35C 35#16 PIN RECP BOX
Datasheet Download
ACA3102E28-15PBF80A232.pdf
Availability of ACA3102E28-15PBF80A232
QUANTITY
ACA3102E28-15PBF80A232 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3102E28-15PBF80A232
Internal Part NumberEIS-ACA3102E28-15PBF80A232
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3102E28-15PBF80A232
Related LinksACA3102E28-, ACA3102E28-15PBF80A232 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3102E28-15PBF80A232 Details Description
Related parts for ACA3102E28-15PBF80A232
OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CABLE 4COND 16AWG GRAY 500' datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.5A 250V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1.5A 50V KBPM datasheet.pdf