Amphenol Industrial ACA3106E14S-6PBF80A232
ACA3106E14S-6PBF80A232 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3106E14S-6PBF80A232
Brief Description
ACB 6C 6#16S PIN PLUG
Datasheet Download
ACA3106E14S-6PBF80A232.pdf
Availability of ACA3106E14S-6PBF80A232
QUANTITY
ACA3106E14S-6PBF80A232 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3106E14S-6PBF80A232
Internal Part NumberEIS-ACA3106E14S-6PBF80A232
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3106E14S-6PBF80A232
Related LinksACA3106E14S, ACA3106E14S-6PBF80A232 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3106E14S-6PBF80A232 Details Description
Related parts for ACA3106E14S-6PBF80A232
TERM RING HT SHR 12-10AWG YL 3/8 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 132POS .050 datasheet.pdf
IC SDRAM 128MBIT 143MHZ 54BGA datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS datasheet.pdf
C/A 12FIB SM MPO-MPO datasheet.pdf
IC SERIALIZER 21-BIT 40-LLP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 121K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.62 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
FIXED IND 9.4NH 1.4A 81 MOHM SMD datasheet.pdf