Amphenol Industrial ACA3106E22-22SBF80F0
ACA3106E22-22SBF80F0 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3106E22-22SBF80F0
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
ACB 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
ACA3106E22-22SBF80F0.pdf
Availability of ACA3106E22-22SBF80F0
QUANTITY
ACA3106E22-22SBF80F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3106E22-22SBF80F0
Internal Part NumberEIS-ACA3106E22-22SBF80F0
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3106E22-22SBF80F0
Related LinksACA3106E22, ACA3106E22-22SBF80F0 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3106E22-22SBF80F0 Details Description
Related parts for ACA3106E22-22SBF80F0
RES SMD 787 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 680PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONN ADAPT BNC PLUG TO F JACK datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf