Amphenol Industrial ACA3106E28-15PBW
ACA3106E28-15PBW picture photo
Mfg. Part Number
ACA3106E28-15PBW
Brief Description
ACB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
ACA3106E28-15PBW.pdf
Availability of ACA3106E28-15PBW
QUANTITY
ACA3106E28-15PBW Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3106E28-15PBW
Internal Part NumberEIS-ACA3106E28-15PBW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3106E28-15PBW
Related LinksACA3106E, ACA3106E28-15PBW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3106E28-15PBW Details Description
Related parts for ACA3106E28-15PBW
RES SMD 174 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 150K OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
SEATING TOOL ASSY 4 POS datasheet.pdf
H48-6 SHEET 640X320X5MM W/ADH datasheet.pdf
RES SMD 8.66K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM TH datasheet.pdf
RES 620 OHM 25W 5% RADIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf