Amphenol Industrial ACA3108E18-9PBF80
ACA3108E18-9PBF80 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3108E18-9PBF80
Brief Description
ACAB 7C 2#12 5#16 PIN PLUG
Datasheet Download
ACA3108E18-9PBF80.pdf
Availability of ACA3108E18-9PBF80
QUANTITY
ACA3108E18-9PBF80 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3108E18-9PBF80
Internal Part NumberEIS-ACA3108E18-9PBF80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3108E18-9PBF80
Related LinksACA3108E, ACA3108E18-9PBF80 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3108E18-9PBF80 Details Description
Related parts for ACA3108E18-9PBF80
CONN RING 10-12AWG #10 TIN CRIMP datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS datasheet.pdf
IC ADC 8BIT LP SERIAL 16-QSOP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 210MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS JAMNUT SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 130MA 1.8 OHM datasheet.pdf
RES SMD 57.6 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 7.5VOUT 50W datasheet.pdf
MPAC 8R ST PF HDR datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf