Amphenol Industrial ACA3108E20-33PB
ACA3108E20-33PB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3108E20-33PB
Brief Description
ACB 11C 11#16 PIN PLUG RTANG
Datasheet Download
ACA3108E20-33PB.pdf
Availability of ACA3108E20-33PB
QUANTITY
ACA3108E20-33PB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3108E20-33PB
Internal Part NumberEIS-ACA3108E20-33PB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3108E20-33PB
Related LinksACA3108, ACA3108E20-33PB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3108E20-33PB Details Description
Related parts for ACA3108E20-33PB
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1A DDPAK datasheet.pdf
VARISTOR 150V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
RND SPACER 0.047" NYLON 19.18MM datasheet.pdf
RES 825 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION LIMIT datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 28MA 31 OHM SMD datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
RES 430 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP POLY 820UF 20% 10V SMD datasheet.pdf