Amphenol Industrial ACA3108F10SL-4SBF80
ACA3108F10SL-4SBF80 picture photo
Mfg. Part Number
ACA3108F10SL-4SBF80
Brief Description
ACAB 2C 2#16S SKT PLUG RETANG
Datasheet Download
ACA3108F10SL-4SBF80.pdf
Availability of ACA3108F10SL-4SBF80
QUANTITY
ACA3108F10SL-4SBF80 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3108F10SL-4SBF80
Internal Part NumberEIS-ACA3108F10SL-4SBF80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3108F10SL-4SBF80
Related LinksACA3108F1, ACA3108F10SL-4SBF80 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3108F10SL-4SBF80 Details Description
Related parts for ACA3108F10SL-4SBF80
MOSFET N-CH 100V 14A I-PAK datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
2.54MM PITCH 10 POS SIL VERT datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 22PIN SLD CUP datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION LIMIT datasheet.pdf
IC 8-CH HS DIFF RECEIVER 38TSSOP datasheet.pdf
WARNING LABEL datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
RJ45 VERTICAL NO SHIELD LED datasheet.pdf
RES SMD 6.8K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf