Amphenol Industrial ACA3108F16S-1PZB
ACA3108F16S-1PZB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3108F16S-1PZB
Brief Description
ACB 7C 7#16S PIN PLUG RTANG
Datasheet Download
ACA3108F16S-1PZB.pdf
Availability of ACA3108F16S-1PZB
QUANTITY
ACA3108F16S-1PZB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3108F16S-1PZB
Internal Part NumberEIS-ACA3108F16S-1PZB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3108F16S-1PZB
Related LinksACA3108F, ACA3108F16S-1PZB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3108F16S-1PZB Details Description
Related parts for ACA3108F16S-1PZB
SWITCH KEYCODE BCD TURRET SKC31T datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 1.25MM VRT SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
IC DRIVER 3-PHASE FET 24-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 5% 3W 6227 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
RES 6.65K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 316 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
500 TB PLU PLU W/HANDLE datasheet.pdf
1000UF 25V 16X20MM 125C 3000H datasheet.pdf