Amphenol Industrial ACC00E18-1S-025-A24
ACC00E18-1S-025-A24 picture photo
Mfg. Part Number
ACC00E18-1S-025-A24
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
AC 10C 10#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
ACC00E18-1S-025-A24.pdf
Availability of ACC00E18-1S-025-A24
QUANTITY
ACC00E18-1S-025-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC00E18-1S-025-A24
Internal Part NumberEIS-ACC00E18-1S-025-A24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC00E18-1S-025-A24
Related LinksACC00E18-, ACC00E18-1S-025-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC00E18-1S-025-A24 Details Description
Related parts for ACC00E18-1S-025-A24
CONN EDGECARD 130PS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A datasheet.pdf
RES 330 OHM 1/2W 5% CF MINI datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 361 OHM 1.75W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
O-RING - SILICONE 45.0 X 3.0MM datasheet.pdf