Amphenol Industrial ACC02A18-3P-025
ACC02A18-3P-025 picture photo
Mfg. Part Number
ACC02A18-3P-025
Brief Description
AC 2C 2#12 PIN RECP
Datasheet Download
ACC02A18-3P-025.pdf
Availability of ACC02A18-3P-025
QUANTITY
ACC02A18-3P-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC02A18-3P-025
Internal Part NumberEIS-ACC02A18-3P-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC02A18-3P-025
Related LinksACC02A1, ACC02A18-3P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC02A18-3P-025 Details Description
Related parts for ACC02A18-3P-025
IDC CABLE - MCS20K/MC20M/MCS20K datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 3A TO263-5 datasheet.pdf
CP2 HEADER REPLACEMENT PIN K datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 WW datasheet.pdf
IC TXRX RS232 5V 28-SOIC datasheet.pdf
BOARD LEVEL HEAT SINK datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X7R 1812 datasheet.pdf
MOD RCVR RFID MIFARE 13.56MHZ datasheet.pdf
IC DAC 12BIT OCTAL VOUT 14-DFN datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf