Amphenol Industrial ACC02E20-19S-025
ACC02E20-19S-025 picture photo
Mfg. Part Number
ACC02E20-19S-025
Brief Description
AC 3C 3#8 SKT RECP
Datasheet Download
ACC02E20-19S-025.pdf
Availability of ACC02E20-19S-025
QUANTITY
ACC02E20-19S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC02E20-19S-025
Internal Part NumberEIS-ACC02E20-19S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC02E20-19S-025
Related LinksACC02E20, ACC02E20-19S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC02E20-19S-025 Details Description
Related parts for ACC02E20-19S-025
IDC CABLE - ASR20H/AE20M/ASR20H datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 20MA 6DFN datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 24VIN 12VOUT datasheet.pdf
RES SMD 412 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FOOT CYLINDRICAL 2.36" DIA BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf