Amphenol Industrial ACC06A22-22S-025
ACC06A22-22S-025 picture photo
Mfg. Part Number
ACC06A22-22S-025
Brief Description
AC 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
ACC06A22-22S-025.pdf
Availability of ACC06A22-22S-025
QUANTITY
ACC06A22-22S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC06A22-22S-025
Internal Part NumberEIS-ACC06A22-22S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC06A22-22S-025
Related LinksACC06A22, ACC06A22-22S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC06A22-22S-025 Details Description
Related parts for ACC06A22-22S-025
IC MPU Z180 33MHZ 80QFP datasheet.pdf
KNOB BLK GLOSS .50"DIA 6MM SHAFT datasheet.pdf
VARISTOR 22V 0805 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.5VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .050 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1000V 35A T-MAX datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 1KV X7R 1808 datasheet.pdf
RES 8.45K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 665K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf