Amphenol Industrial ACC06E20-27P-003-B30
ACC06E20-27P-003-B30 picture photo
Mfg. Part Number
ACC06E20-27P-003-B30
Brief Description
AC 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
ACC06E20-27P-003-B30.pdf
Availability of ACC06E20-27P-003-B30
QUANTITY
ACC06E20-27P-003-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC06E20-27P-003-B30
Internal Part NumberEIS-ACC06E20-27P-003-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC06E20-27P-003-B30
Related LinksACC06E20-2, ACC06E20-27P-003-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC06E20-27P-003-B30 Details Description
Related parts for ACC06E20-27P-003-B30
RES 3.9K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 4.9A 8SOIC datasheet.pdf
IC AUTO SUPERVISOR PWRFAIL 8SOIC datasheet.pdf
FUSE LINK 500V GL NH 16A SIZE0 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 40A DO5 datasheet.pdf
BERGSTIK II SNGL RA datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT SKT datasheet.pdf