Amphenol Industrial ACC06F18-1S-025-A24
ACC06F18-1S-025-A24 picture photo
Mfg. Part Number
ACC06F18-1S-025-A24
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
AC 10C 10#16 SKT PLUG
Datasheet Download
ACC06F18-1S-025-A24.pdf
Availability of ACC06F18-1S-025-A24
QUANTITY
ACC06F18-1S-025-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC06F18-1S-025-A24
Internal Part NumberEIS-ACC06F18-1S-025-A24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC06F18-1S-025-A24
Related LinksACC06F18-, ACC06F18-1S-025-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC06F18-1S-025-A24 Details Description
Related parts for ACC06F18-1S-025-A24
RELAY SSR SPST 60V 2A 8DIP datasheet.pdf
SENSOR LOGIC OUT OPTIC SIDE VIEW datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 7/16-20-2B 4-20MA datasheet.pdf
UNICARD SHEETS 1 ROLL=56 LABELS datasheet.pdf
CONN FPC 23POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
KK 100 HDR POL BWR RTAN 27POS datasheet.pdf
INSERT FFA.4S.320. FOR 20LV datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
381 TB RIS CLA SOL HIGH datasheet.pdf
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V datasheet.pdf