TDK Corporation ACH32C-333-T
ACH32C-333-T picture photo
Mfg. Part Number
ACH32C-333-T
Brief Description
FILTR 3TERM 10MHZ TO 300MHZ SMD
Datasheet Download
ACH32C-333-T.pdf
Availability of ACH32C-333-T
QUANTITY
ACH32C-333-T Order Process
Ship out your order
Specifications of ACH32C-333-T
Internal Part NumberEIS-ACH32C-333-T
Number of Channels1
Center / Cutoff Frequency40MHz (Cutoff)
Attenuation Value25dB @ 10MHz ~ 300MHz
Resistance - Channel (Ohms)0.002
Current6A
ValuesC = 0.033µF
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.091" (2.30mm)
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACH32C-333-T
Related LinksACH32C, ACH32C-333-T Datasheet, TDK Corporation Distributor
ACH32C-333-T Details Description
Related parts for ACH32C-333-T
IC VOICE REC/PLAY 8MIN IN 28TSOP datasheet.pdf
IDC CABLE - AKR16H/AE16G/X datasheet.pdf
IC DAS 12BIT SNGL 28-DIP datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER PAR 20SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
CAP CER 560PF 200V X7R 0603 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES SMD 1.02K OHM 1/10W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT POLY 120UF 15V AXIAL datasheet.pdf
BOARD EVAL LTC2246IUH datasheet.pdf
CAP CER 47PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf