TDK Corporation ACH32C-470-T
ACH32C-470-T picture photo
Mfg. Part Number
ACH32C-470-T
Brief Description
FILTER 3-TERM .65 TO 2.5GHZ SMD
Datasheet Download
ACH32C-470-T.pdf
Availability of ACH32C-470-T
QUANTITY
ACH32C-470-T Order Process
Ship out your order
Specifications of ACH32C-470-T
Internal Part NumberEIS-ACH32C-470-T
Number of Channels1
Center / Cutoff Frequency1.2GHz (Cutoff)
Attenuation Value15dB @ 650MHz ~ 2.5GHz
Resistance - Channel (Ohms)0.002
Current6A
ValuesC = 47pF
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.091" (2.30mm)
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACH32C-470-T
Related LinksACH32C, ACH32C-470-T Datasheet, TDK Corporation Distributor
ACH32C-470-T Details Description
Related parts for ACH32C-470-T
CIR BRKR 25A 250VAC 80VDC datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 50MA 250VAC 48VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 200PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
IC GATE DRIVER 4A 8-SOIC datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 7" 0.50MM 20POS datasheet.pdf
RES 100K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 129 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V SMD datasheet.pdf