Amphenol Industrial ACS00A14S-7P-472
ACS00A14S-7P-472 picture photo
Mfg. Part Number
ACS00A14S-7P-472
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
AC 3C 3#16S PIN RECP WALL
Datasheet Download
ACS00A14S-7P-472.pdf
Availability of ACS00A14S-7P-472
QUANTITY
ACS00A14S-7P-472 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACS00A14S-7P-472
Internal Part NumberEIS-ACS00A14S-7P-472
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACS00A14S-7P-472
Related LinksACS00A14, ACS00A14S-7P-472 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACS00A14S-7P-472 Details Description
Related parts for ACS00A14S-7P-472
OSC XO 25.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 250KSPS 10MSOP datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 11-13 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 20ppm 12pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 24VIN 5VOUT 1W datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
1000UF 63V 21X38MM 85C 15000H datasheet.pdf