Amphenol Industrial ACS05E18-1SW-025
ACS05E18-1SW-025 picture photo
Mfg. Part Number
ACS05E18-1SW-025
Brief Description
AC 10C 10#16 SKT PLUG
Datasheet Download
ACS05E18-1SW-025.pdf
Availability of ACS05E18-1SW-025
QUANTITY
ACS05E18-1SW-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACS05E18-1SW-025
Internal Part NumberEIS-ACS05E18-1SW-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACS05E18-1SW-025
Related LinksACS05E18, ACS05E18-1SW-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACS05E18-1SW-025 Details Description
Related parts for ACS05E18-1SW-025
RES SMD 9.1M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC FLASH 1MBIT 50MHZ 8VFQFPN datasheet.pdf
TVS DIODE 53VWM 85VC SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 18 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC SRAM 64KBIT 35NS 28SOJ datasheet.pdf
4151 22 415122 datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 2-INP 6-X2DFN datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A datasheet.pdf