Amphenol Industrial ACS05E22-14SW-003
ACS05E22-14SW-003 picture photo
Mfg. Part Number
ACS05E22-14SW-003
Brief Description
AC 19C 19#16 SKT PLUG
Datasheet Download
ACS05E22-14SW-003.pdf
Availability of ACS05E22-14SW-003
QUANTITY
ACS05E22-14SW-003 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACS05E22-14SW-003
Internal Part NumberEIS-ACS05E22-14SW-003
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACS05E22-14SW-003
Related LinksACS05E22, ACS05E22-14SW-003 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACS05E22-14SW-003 Details Description
Related parts for ACS05E22-14SW-003
RES 16.5 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 47K OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SENS 100PSI 22MM M10-1.0 6G 1-5V datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC FPGA 660 I/O 1152BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES 250K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 47.5K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf