Amphenol Industrial ACS06E18-15S-003
ACS06E18-15S-003 picture photo
Mfg. Part Number
ACS06E18-15S-003
Brief Description
AC 4C 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
ACS06E18-15S-003.pdf
Availability of ACS06E18-15S-003
QUANTITY
ACS06E18-15S-003 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACS06E18-15S-003
Internal Part NumberEIS-ACS06E18-15S-003
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACS06E18-15S-003
Related LinksACS06E18, ACS06E18-15S-003 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACS06E18-15S-003 Details Description
Related parts for ACS06E18-15S-003
ADAPTER TEST 1POS WTA/WDU datasheet.pdf
RES SMD 430K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 1.18KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 43K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 6.19K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
CARD MARKER WIRE SOLID datasheet.pdf
CAP CER 0.1PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf