Analog AD9880KSTZ-100
AD9880KSTZ-100 picture photo
Mfg. Part Number
AD9880KSTZ-100
Manufacturer
Product Category
Interface - Specialized
Brief Description
IC INTERFACE/HDMI 100MHZ 100LQFP
Datasheet Download
AD9880KSTZ-100.pdf
Availability of AD9880KSTZ-100
QUANTITY
AD9880KSTZ-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of AD9880KSTZ-100
Internal Part NumberEIS-AD9880KSTZ-100
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyInterface - Specialized
Series-
PackagingTray
ApplicationsVideo
InterfaceAnalog, HDMI
Voltage - Supply3.15 V ~ 3.47 V
Package / Case100-LQFP
Supplier Device Package100-LQFP (14x14)
Mounting TypeSurface Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AD9880KSTZ-100
Related LinksAD9880K, AD9880KSTZ-100 Datasheet, Analog Distributor
AD9880KSTZ-100 Details Description
Related parts for AD9880KSTZ-100
DIODE SCHOTTKY 20V 200MA SSMINI2 datasheet.pdf
JUMPER-H1503TR/A3049S/H1501TR 8" datasheet.pdf
CAP CER 10PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH LIMIT PB PNL MT SPST 4A datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
LIGHTED PB SPLIT SCREEN datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 18V 150W datasheet.pdf