Analog ADL5390ACPZ-REEL71
ADL5390ACPZ-REEL71 picture photo
Mfg. Part Number
ADL5390ACPZ-REEL71
Manufacturer
Product Category
Analog IC
Brief Description
RF/IF Vector Multiplier IC
Datasheet Download
ADL5390ACPZ-REEL71.pdf
Availability of ADL5390ACPZ-REEL71
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ADL5390ACPZ-REEL71 Order Process
Ship out your order
Specifications of ADL5390ACPZ-REEL71
Internal Part NumberEIS-ADL5390ACPZ-REEL71
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by ADI
Delivery TimeIn stock, ship ADL5390ACPZ-REEL71 today.
SeriesADL5390ACPZ-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTape and Reel / Tube / Tray
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for ADL5390ACPZ-REEL71
Alternative Part (Replacement)EIS-ADL5390ACPZ-REEL71
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
ADI Product CategoryIC, Clock Timing, Data Acquisition, MCU DSP, PMIC...
Related LinksADL5390AC, ADL5390ACPZ-REEL71 Datasheet, Analog Distributor
ADL5390ACPZ-REEL71 Details Description
Related parts for ADL5390ACPZ-REEL71
CONN RECEPT 4POS 22AWG MTA156 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SO datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.05% 1/8W 1206 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
POT 2K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 29POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN datasheet.pdf
390UF 250V 22X40MM 85C 5000H datasheet.pdf