Analog ADN2814ACPZ-500RL7
ADN2814ACPZ-500RL7 picture photo
Mfg. Part Number
ADN2814ACPZ-500RL7
Manufacturer
Product Category
Clock/Timing - Application Specific
Brief Description
IC CLK/DATA REC 675MBPS 32-LFCSP
Datasheet Download
ADN2814ACPZ-500RL7.pdf
Availability of ADN2814ACPZ-500RL7
QUANTITY
ADN2814ACPZ-500RL7 Order Process
Ship out your order
Specifications of ADN2814ACPZ-500RL7
Internal Part NumberEIS-ADN2814ACPZ-500RL7
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package500
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyClock/Timing - Application Specific
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
PLLYes
Main PurposeSONET/SDH
InputCML
OutputLVDS
Number of Circuits1
Ratio - Input:Output1:2
Differential - Input:OutputYes/Yes
Frequency - Max675MHz
Voltage - Supply3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case32-VFQFN Exposed Pad, CSP
Supplier Device Package32-LFCSP-VQ (5x5)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ADN2814ACPZ-500RL7
Related LinksADN2814AC, ADN2814ACPZ-500RL7 Datasheet, Analog Distributor
ADN2814ACPZ-500RL7 Details Description
Related parts for ADN2814ACPZ-500RL7
IC SUPERVISOR P/P 2.32V SC70-4 datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPDT 3A 5V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO263AB datasheet.pdf
2MM FB,5RV,REC,ASY,120,PF,4.25 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 100W datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RES 390 OHM 1/4W .05% AXIAL datasheet.pdf