Analog ADN3010-11-50A-RL7
ADN3010-11-50A-RL7 picture photo
Mfg. Part Number
ADN3010-11-50A-RL7
Manufacturer
Product Category
Linear - Amplifiers - Special Purpose
Brief Description
IC AMP TRANSIMPEDANCE DIEFORM
Datasheet Download
ADN3010-11-50A-RL7.pdf
Availability of ADN3010-11-50A-RL7
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ADN3010-11-50A-RL7 Order Process
Ship out your order
Specifications of ADN3010-11-50A-RL7
Internal Part NumberEIS-ADN3010-11-50A-RL7
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyLinear - Amplifiers - Special Purpose
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
TypeReceiver
ApplicationsOptical
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseDie
Supplier Device PackageDie
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ADN3010-11-50A-RL7
Related LinksADN3010-1, ADN3010-11-50A-RL7 Datasheet, Analog Distributor
ADN3010-11-50A-RL7 Details Description
Related parts for ADN3010-11-50A-RL7
CONN FAKRA PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
RES 90.9K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 2X15V 30W datasheet.pdf
IC OPAMP GP 550KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EYELET datasheet.pdf
DIG SW -M02- CGNS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 610MA 200 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CET-DL3 datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 1.85W SOD64 datasheet.pdf