Analog ADV7441ABSTZ-170
ADV7441ABSTZ-170 picture photo
Mfg. Part Number
ADV7441ABSTZ-170
Manufacturer
Product Category
Analog IC
Brief Description
Datasheet Download
ADV7441ABSTZ-170.pdf
Availability of ADV7441ABSTZ-170
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ADV7441ABSTZ-170 Order Process
Ship out your order
Specifications of ADV7441ABSTZ-170
Internal Part NumberEIS-ADV7441ABSTZ-170
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by ADI
Delivery TimeIn stock, ship ADV7441ABSTZ-170 today.
SeriesADV7441ABST
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTape and Reel / Tube / Tray
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for ADV7441ABSTZ-170
Alternative Part (Replacement)EIS-ADV7441ABSTZ-170
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
ADI Product CategoryIC, Clock Timing, Data Acquisition, MCU DSP, PMIC...
Related LinksADV7441A, ADV7441ABSTZ-170 Datasheet, Analog Distributor
ADV7441ABSTZ-170 Details Description
Related parts for ADV7441ABSTZ-170
SENS PRESSURE 29 PSI MAX MPAK datasheet.pdf
CAP CER 10UF 10V X5R 1206 datasheet.pdf
PATCHBAY 24JACK HD TERMINATED datasheet.pdf
IC ADC 18BIT DIFF BIPO 48-LQFP datasheet.pdf
CAP CER 15PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO215AB datasheet.pdf
RES SMD 2.2686K OHM 1/4W 2512 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IC MCU FLASH datasheet.pdf
AB 7C 5#16,2#12 SKT RECP datasheet.pdf
CONN RCPT 3.96MM 2POS datasheet.pdf