Analog ADZS-120ANA-SAM
ADZS-120ANA-SAM picture photo
Mfg. Part Number
ADZS-120ANA-SAM
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
BOARD PROBING ANALOG 120-PIN
Datasheet Download
ADZS-120ANA-SAM.pdf
Availability of ADZS-120ANA-SAM
QUANTITY
ADZS-120ANA-SAM Order Process
Ship out your order
Specifications of ADZS-120ANA-SAM
Internal Part NumberEIS-ADZS-120ANA-SAM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeExtension Board
For Use With/Related ProductsEZ-Boards
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ADZS-120ANA-SAM
Related LinksADZS-12, ADZS-120ANA-SAM Datasheet, Analog Distributor
ADZS-120ANA-SAM Details Description
Related parts for ADZS-120ANA-SAM
RES SMD 121 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC CONV V/F F/V MONO TO100-10 datasheet.pdf
TRANS NPN 600V 12A ISOWATT218FX datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 3V datasheet.pdf
CONN HEADER 48POS DUAL 2MM T/H datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10V 10% 1210 datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 34POS 5A datasheet.pdf
CAP CER 7.7PF 100V T2H 0805 datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 12V 0.34A datasheet.pdf
IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO-16 datasheet.pdf
OSC VCTCXO 20.000MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf