Phyton Inc. AE-Q100-MSP430
AE-Q100-MSP430 picture photo
Mfg. Part Number
AE-Q100-MSP430
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
ADAPTER TI MCU DIP40/QFP100
Datasheet Download
AE-Q100-MSP430.pdf
Availability of AE-Q100-MSP430
QUANTITY
AE-Q100-MSP430 Order Process
Ship out your order
Specifications of AE-Q100-MSP430
Internal Part NumberEIS-AE-Q100-MSP430
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module - QFP
For Use With/Related ProductsChipProg-48, ChipProg-481, ChipProg-G41
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AE-Q100-MSP430
Related LinksAE-Q100, AE-Q100-MSP430 Datasheet, Phyton Inc. Distributor
AE-Q100-MSP430 Details Description
Related parts for AE-Q100-MSP430
RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 6.19K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
BRACKET FOR 3.0" DIA CAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V C0G 0603 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
HYBR.CABLE ASSY, DC, 1M -1X HAN3 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20A 120V TO-262AA datasheet.pdf
DIODE MODULE 300A 30V 2TOWER datasheet.pdf