Phyton Inc. AE-Q100-MSP430
AE-Q100-MSP430 picture photo
Mfg. Part Number
AE-Q100-MSP430
Brief Description
ADAPTER TI MCU DIP40/QFP100
Datasheet Download
AE-Q100-MSP430.pdf
Availability of AE-Q100-MSP430
QUANTITY
AE-Q100-MSP430 Order Process
Ship out your order
Specifications of AE-Q100-MSP430
Internal Part NumberEIS-AE-Q100-MSP430
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AE-Q100-MSP430
Related LinksAE-Q100, AE-Q100-MSP430 Datasheet, Phyton Inc. Distributor
AE-Q100-MSP430 Details Description
Related parts for AE-Q100-MSP430
RES SMD 274 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 0.043UF 3% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
AML55 RECT 1/2 COVER W/ ONE LED datasheet.pdf
RES 75K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 1W HOOK datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 2W SMBG datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 1.25W DO214AC datasheet.pdf