Phyton Inc. AE-TS40W-CP49
AE-TS40W-CP49 picture photo
Mfg. Part Number
AE-TS40W-CP49
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
ADAPTER SOCKET 40-TSOP TO 40-DIP
Datasheet Download
AE-TS40W-CP49.pdf
Availability of AE-TS40W-CP49
QUANTITY
AE-TS40W-CP49 Order Process
Ship out your order
Specifications of AE-TS40W-CP49
Internal Part NumberEIS-AE-TS40W-CP49
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module - TSOP
For Use With/Related ProductsChipProg-40
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AE-TS40W-CP49
Related LinksAE-TS4, AE-TS40W-CP49 Datasheet, Phyton Inc. Distributor
AE-TS40W-CP49 Details Description
Related parts for AE-TS40W-CP49
CONN RCPT 8POS W/PIN INLINE datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
SPACER RECT GEN PURP 0.150" datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 0.1% 1/4W J LEAD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 20W datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125" datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPST-NC SHRT RLLR datasheet.pdf
DIODE 40A BRAZ SQR DO5 datasheet.pdf
RES SMD 0.02 OHM 5% 1W 0612 datasheet.pdf