Murata Electronics North America AFC79YL25MA1T+
AFC79YL25MA1T+ picture photo
Mfg. Part Number
AFC79YL25MA1T+
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
AFC79YL25MA1T+.pdf
Availability of AFC79YL25MA1T+
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
AFC79YL25MA1T+ Order Process
Ship out your order
Specifications of AFC79YL25MA1T+
Internal Part NumberEIS-AFC79YL25MA1T+
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship AFC79YL25MA1T+ today.
SeriesAFC79YL2
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSOP14
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-AFC79YL25MA1T+
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksAFC79YL, AFC79YL25MA1T+ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
AFC79YL25MA1T+ Details Description
Related parts for AFC79YL25MA1T+
RES SMD 28 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 23 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 250MW SOT23 datasheet.pdf
CAP CER 0.056UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 50V P2H 1210 datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 0.221 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MGRID VHDR .76AULF 40CKT datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V JB 0805 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.8V 72W datasheet.pdf
RES SMD 4.7 OHM 5% 1/2W 0805 datasheet.pdf