TE Connectivity Deutsch Connectors AFD58-14-19SN-6117
AFD58-14-19SN-6117 picture photo
Mfg. Part Number
AFD58-14-19SN-6117
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS
Datasheet Download
AFD58-14-19SN-6117.pdf
Availability of AFD58-14-19SN-6117
QUANTITY
AFD58-14-19SN-6117 Order Process
Ship out your order
Specifications of AFD58-14-19SN-6117
Internal Part NumberEIS-AFD58-14-19SN-6117
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AFD58-14-19SN-6117
Related LinksAFD58-14-, AFD58-14-19SN-6117 Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
AFD58-14-19SN-6117 Details Description
Related parts for AFD58-14-19SN-6117
IC DRVR LATCH 8BIT SER IN 18SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 90VWM 146VC SMD datasheet.pdf
IC PCM 128MBIT 115NS 56TSOP datasheet.pdf
IC VOLTAGE DETECTOR 2.5V 5TSOP datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
SW ROLLER SPDT 1A SOLDER 125V datasheet.pdf
CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 54 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf