Microsemi SoC AGLN125V5-VQG100I
AGLN125V5-VQG100I picture photo
Mfg. Part Number
AGLN125V5-VQG100I
Datasheet Download
AGLN125V5-VQG100I.pdf
Availability of AGLN125V5-VQG100I
QUANTITY
AGLN125V5-VQG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of AGLN125V5-VQG100I
Internal Part NumberEIS-AGLN125V5-VQG100I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Number of Gates125000
Voltage - Supply1.425 V ~ 1.575 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AGLN125V5-VQG100I
Related LinksAGLN125V, AGLN125V5-VQG100I Datasheet, Microsemi SoC Distributor
AGLN125V5-VQG100I Details Description
Related parts for AGLN125V5-VQG100I
RES SMD 20.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
POT 25K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V Y5P RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS STR .100" GOLD datasheet.pdf